Resultatlista finner du her
Karstein Hammer i sin Morgan stakk av med "Best in show" premien.
Takk for deltagelsen til alle 63 lag, og velkommen igjen til Bilrebusløpet 17. mai 2022!
]]>Sted: Folkets Hus Namsos, Sverresgate 4.
Kaffe til foreldre som må vente på barna.
Velkommen!
]]>
Sted: Kleppen idrettspark, Namsos
Øvelser:
Påmelding
Startkontingent
Startkontingent betales samlet for hvert lag med Vipps ved uthenting av startnummer. Da opplyses det også om påmeldte fra laget som eventuelt ikke deltar.
Koronarestriksjoner
Premiering
Ta kontakt hvis det er noe du lurer på.
Kontaktperson: Svein Ruud, tlf. 911 62 535
svein.ruud@ntebb.no
Velkommen til Kleppenlekene 2020!
Kleppenlekene 2020.pdf - invitasjon til utskrift
]]>
Se her for resultater fra årets bilrebusløp martnasfredagen. Velkommen til nytt bilrebusløp i 2021! (forhåpentligvis 17. mai)
Følgende datoer: 26.mai, 04.-09.-18. og 25.juni
16.juli, 20.august og 8.september
Påmelding dagen før kl. 23:59
Minidrett.no
]]>På bildet ser vi Frida Havik i sitt rekordstøt på 12,55 m i kule J17 under Hissmoforsspelen i januar 2020. Det gav 994 poeng på Tyrvingtabellen og er en god kandidat til beste klubbresultat i 2020.
Oppdatert oversikt klubbrekorder og resultater fra 2019 er nå publisert i menyen Resultater og statistikk.
Vi takker Svein Ruud for et omfattende arbeid med dette i mange år! Svært verdifullt for klubben å ha en oppdatert klubbstatistikk.
]]>]]>
Stevneleder: Svein Ruud
Speaker: Terje Landsem
Sekretariat: Stein Landsem, Magne Bergslid
Starter: Nils Jørgensen
Tidtakere: Kenneth Andresen, Arne Hegle
Startordner: Nils Trana
Vindmålere: Lars Larsen(hopp), Svein Ola Havik (løp)
Premieutdeling: Cathrine Guldvik
Måldommer: Svein Ola Havik
Lengde: Berit Olsen (leder), Lise Lotte Larsen, Ragnhild Eidshaug, Astrid Bergslid, Thomas Guldvik
Kule: Paul Selnes (leder), Sara Støle, Kurt Johnsen, Marit Aagesen, Ina Sandneseng, Mona Havik
]]>Velkommen til Kleppen!
]]>Stevneleder: | Svein Ruud |
Speaker: | Ragnar Prestvik |
Tidtakere: | Arne Hegle, Stig Ove Dahlen Selnes |
Sekretariat: | Stein Landsem, Lise Wennevik |
Starter: | Kenneth Andresen |
Vindmålere: | Geir Pedersen (hopp), Lars Øyvind Moen (løp) |
Premieutdeling: | Ragnhild Eidshaug |
Startordner: | Arild Sand |
Rundeanviser/måldommer: | Gunn Dahlen |
Høyde: | Mona Havik (leder), Aleksandra Bjerke, Lise Lotte Larsen, Yngve Selnes |
Lengde/Tresteg: | Øystein Homstad (leder), Svein Ola Havik, |
Spyd/Liten ball: | Ellinor Homstad (leder), Astrid Bergslid, Kurt Johnsen, Siv Åse Strømhylden, Thomas Guldvik, Odd Erik Frydenlund |
Kule: | Paul Selnes (leder), Stein Johnsen, Kaja Eidshaug Pedersen, Joar Stiklestad, Andrea Trana |
Vekslingsdommere stafett: | Gunn Dahlen, Svein Ruud, Lars Øyvind Moen |
Dersom yr.no ikke endrer mening på kort varsel burde dette bli en flott dag for oss som ønsker at dagens friidrettsungdommer skal få en god opplevelse.
FUNKSJONÆRLISTE NAMDALSLEKENE 16062019.pdf ( til utskrift)