Namsen Friidrettsforening

Namsen Friidrettsforening

Resultater - Kleppenlekene 2019

Postet av Namsen Friidrettsforening den 14. Sep 2019

Resultatliste Kleppenlekene 2019.

 



Tidsskjema Kleppenlekene 2019

Postet av Namsen Friidrettsforening den 13. Sep 2019

Tidsskjema




FUNKSJONÆRLISTE KLEPPENLEKENE 14.09.2019.

Postet av Namsen Friidrettsforening den 11. Sep 2019

Oppmøte senest kl 11.00. Alle funksjonærer melder seg for stevneleder ved ankomst.

 

Stevneleder: Svein Ruud

 

Speaker: Terje Landsem

 

Sekretariat: Stein Landsem, Magne Bergslid

 

Starter: Nils Jørgensen

 

Tidtakere: Kenneth Andresen, Arne Hegle

 

Startordner: Nils Trana

 

Vindmålere: Lars Larsen(hopp), Svein Ola Havik (løp)

 

Premieutdeling: Cathrine Guldvik

 

Måldommer: Svein Ola Havik

 

Lengde: Berit Olsen (leder), Lise Lotte Larsen, Ragnhild Eidshaug, Astrid Bergslid, Thomas Guldvik

 

Kule: Paul Selnes (leder), Sara Støle, Kurt Johnsen, Marit Aagesen, Ina Sandneseng, Mona Havik



Tidsskjema Namdalslekene

Postet av Namsen Friidrettsforening den 16. Jun 2019

Tidsskjema Namdalslekene 2019.pdf

Velkommen til Kleppen!



FUNKSJONÆRLISTE NAMDALSLEKENE 16.06.2019.

Postet av Namsen Friidrettsforening den 12. Jun 2019

Oppmøte kl 11.00. Funksjonærer må melde seg til stevneleder for registrering når de kommer.

Stevneleder:  
Svein Ruud
Speaker:          
Ragnar Prestvik
Tidtakere:      
Arne Hegle, Stig Ove Dahlen Selnes
Sekretariat:
Stein Landsem, Lise Wennevik
Starter:        
Kenneth Andresen
Vindmålere:  
Geir Pedersen (hopp), Lars Øyvind Moen (løp)
Premieutdeling:    
Ragnhild Eidshaug
Startordner:    
Arild Sand
Rundeanviser/måldommer:
Gunn Dahlen
Høyde:  
 Mona Havik (leder), Aleksandra Bjerke,                Lise Lotte Larsen, Yngve Selnes
Lengde/Tresteg:

Øystein Homstad (leder), Svein Ola Havik,
Magne Bergslid, Kirsti Nilsen, Sara Støle


Spyd/Liten ball:  
Ellinor Homstad (leder), Astrid Bergslid,
Kurt Johnsen, Siv Åse Strømhylden,
Thomas Guldvik, Odd Erik Frydenlund
Kule:    
Paul Selnes (leder), Stein Johnsen, Kaja Eidshaug Pedersen, Joar Stiklestad, Andrea Trana
Vekslingsdommere stafett:
 Gunn Dahlen, Svein Ruud, Lars Øyvind Moen

Dersom yr.no ikke endrer mening på kort varsel burde dette bli en flott dag for oss som ønsker at dagens friidrettsungdommer skal få en god opplevelse.

FUNKSJONÆRLISTE NAMDALSLEKENE 16062019.pdf ( til utskrift)




Levert av IdrettenOnline